Основна програма

Опис курсу

Основна Програма навчання основам підприємницьких навичок для всіх українців «Я - підприємець» створена за допомогою найефективніших інструментів дистанційного навчання: мультимедійних курсів у міжнародному форматі SCORM, відео-лекцій, а також – майстер-класів з провідними бізнес-тренерами.   

Після завершення даної програми Ви зможете визначити свою нішу для відкриття власного бізнесу, продумати стратегію його розвитку та мати чітке розуміння, щодо подальших кроків управління малим або середнім бізнесом.

Даний курс також буде цікавий і тим українцям, які вже мають власний бізнес, у тому числі, хто є приватними підприємцями (ФОП) та бажають дізнатись, як краще розвивати свою справу далі.  

За підсумками успішного проходження всіх уроків та майстер-класів система автоматично згенерує для Вас сертифікат з унікальним номером, який можна скачати у Особистому Кабінеті.   

Удачі у навчанні та бізнесі!

 

Розробники курсу: тренери Асоціації інноваційної та цифрової освіти 

Експерти та Тренери курсу

Доктор економічних наук, професор, стратег, футуролог, співзасновник BOARD та Генеральний директор «Advanter Group»
Успішний підприємець, відомий бізнес-тренер, 30 років у бізнесі, провів навчання для компаній Google, Deloitte, ДТЕК, СКМ, Київстар, Сільпо, Фармак, Global Logic і багатьох інших
Міжнародний бізнес-тренер з особистої ефективності та бізнес-процесів, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, спікер UNIT School of Business, засновник «HR YOU»